plakat z grafiką i tekstem

Akademia Study in Wroclaw 2022

Już 27 października rozpoczynamy spotkania w ramach Akademii Study in Wroclaw 2022. Jest to coroczne wydarzenie organizowane przez projekt Study in Wroclaw dla studentów, którzy w obecnym roku akademickim rozpoczęli studia na uczelniach wrocławskich.

Wszystkie cztery spotkania odbędą się stacjonarnie, poprowadzą je eksperci na co dzień zajmujący się problemami cudzoziemców we Wrocławiu.

Harmonogram spotkań:

27 października (czwartek) 16.00 -18.00 – Wrocław – studenckie miasto (POL)

28 listopada (piątek) 16.00 -18.00 – I cześć: 16.00 -16.45 Jak zadbać o bezpieczeństwo (Komenda Miejska Policji we Wrocławiu), II część – 17.00 – 18.30 Student poszukuje pracy (POL)

3 listopada (czwartek) 16.00 -18.00 – Legalizacja pobytu (POL)

4 listopada (piątek) 16.00 -18.00 – I part: Legalization in Poland, II part: Work for a student (ENG)

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na wydarzenie wypełniając formularz:

link do formularza

W tym roku kontynuujemy zajęcia w języku angielskim, czwarte spotkanie będzie dedykowane studentom kierunków anglojęzycznych. Pierwsze trzy spotkania zostaną poprowadzone w języku polskim (z możliwością zadawania pytań w języku ukraińskim, rosyjskim lub angielskim).

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie CUKR (ul. Ruska 46a/201)

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Fundacją Ukraina i dzięki merytorycznemu wsparciu Instytutu Praw Migrantów.