budynek

Dla mediów

budynek

Dla mediów

RZECZNICZKA PRASOWA

dr Katarzyna Uczkiewicz
tel. kom. 667 678 872
e-mail: katarzyna.uczkiewicz@uwr.edu.pl

DZIAŁ DS. KOMUNIKACJI

kierownik
Robert Chmielewski robert.chmielewski@uwr.edu.pl

administrator stron www, „Przegląd Uniwersytecki
Wojciech Głodek wojciech.glodek@uwr.edu.pl

zespół prasowy
dr Katarzyna Uczkiewicz katarzyna.uczkiewicz@uwr.edu.pl
Agata Kreska agata.kreska@uwr.edu.pl

kontakt z naukowcami
Szczepan Falecki szczepan.falecki@uwr.edu.pl
Małgorzata Jurkiewicz malgorzata.jurkiewicz@uwr.edu.pl

media społecznościowe
Agata Mitek agata.mitek@uwr.edu.pl

szef foto
Dominika Hull dominika.hull@uwr.edu.pl

filmy, foto
Paweł Piotrowski pawel.piotrowski@uwr.edu.pl

szef grafików
Łukasz Walawender lukasz.walawender@uwr.edu.pl

tłumaczenia
Maria Kozan maria.kozan@uwr.edu.pl

rankingi
Ewelina Kośmider ewelina.kosmider@uwr.edu.pl

Projekt „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

logo Fundusze Europejskie
flaga Rzeczypospolitej Polski
logo Unii Europejskiej - europejski fundusz społeczny
NEWSLETTER
E-mail
Polityka cookies i prywatności

Strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu niezbędnym do prawidłowego działania serwisu, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkownika oraz statystyk. Wyłączenie zapisywania plików cookies jest możliwe w ustawieniach każdej przeglądarki internetowej, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies należy opuścić stronę.

Return