Debata studencka „praca i pandemia”

Książka

Debata studencka „praca i pandemia”

DEBATA STUDENCKA W RAMACH KONFERENCJI DIGITAL REALITIES – PRACA I PANDEMIA W DOŚWIADCZENIU STUDENTÓW

Serdecznie zapraszamy na debatę organizowaną przez studentki i studentów z KISS UWr w ramach konferencji Digital Realities.

Spotkanie będzie poświęcone doświadczeniom związanym z funkcjonowaniem studentów na rynku pracy w trakcie pandemii. Szczegóły znajdują się w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/768309280738850