Cykl webinariów o jaskiniach

Jaskinia

Cykl webinariów o jaskiniach

W ramach Międzynarodowego Roku Jaski i Krasu startujemy z cyklem otwartych webinariów o tematyce jaskiowej i krasowej.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu SPELEO-WEBINARIUM już w środę 27 stycznia o godzinie 19 na YouTube. Wykład o tym czym są jaskinie i dlaczego są interesujące poprowadzi profesor Michał Gradziński z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Będzie okazja do zadawania pytań. szczegóły na stronie http://speleo.ptpk.org

Zapraszamy!