Strona główna / Rekrutacja 2022/2023 / Limity miejsc w rekrutacji 22/23

Limity miejsc w rekrutacji 22/23

student

Limity miejsc w rekrutacji 22/23

Znamy już limity miejsc w rekrutacji 2022/2023 na studia na Uniwersytecie Wrocławskim. W tym roku na naszej uczelni będzie czekało na Was 12 915 miejsc.

Na poszczególnych typach studiów limity kształtują się następująco:

-studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie

-studia stacjonarne II stopnia

-studia zaoczne I stopnia oraz jednolite magisterskie

-studia zaoczne II stopnia
1390

-studia wieczorowe jednolite magisterskie
370

To, ile miejsc przewidzianych jest na Twój wybrany kierunek, sprawdzisz na stronie www.rekrutacja.uni.wroc.pl po wybraniu kierunku i zakładki „limity”.

wpisz e-mail