Falling Walls Lab

Organizatorzy:

Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Wrocław Academic Hub, Ambasada Republiki Federalnej Niemiec

Data:

26 września 2022 r. , godz. 13:00

Miejsce:

UWr, Oratorium Marianum, pl. Uniwersytecki 1, Wrocław

Falling Walls Lab

Konkurs polegający na przedstawieniu innowacyjnego pomysłu/technologii/pracy naukowej/biznesu który w jakiś sposób prowadzi do przełomu w swojej dziedzinie. Z tego powodu każde wystąpienie musi być zatytułowane „Breaking the wall of (nazwa dziedziny/problemu)”. Każdy uczestnik ma dokładnie 3 minuty na przedstawienie swojej propozycji co stanowi główne wyzwanie konkursu. Panel złożony z przedstawicieli jednostek organizujących wydarzenie ocenia wystąpienia. Zwycięzca danej edycji uzyskuje możliwość przedstawienia swojego pomysłu na międzynarodowej konferencji Falling Walls Berlin, gdzie z kolei wygraną jest finansowanie przedstawionego projektu. Szczegóły wydarzenia na stronie.

Zapisy do 5-ego września na stronie: https://falling-walls.com/lab/apply/wroclaw-2/

wpisz e-mail