workflow

Prezentacja projektu Workflow w BUWr

15 czerwca 2022 r. zespół projektowy „Workflow do organizacji publikacji cyfrowych na uczelni” zorganizował spotkanie dla pracowników i pracowniczek Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu, żeby przedstawić wszystkim główną koncepcję i szczegółowe założenia projektu. O usługach cyfrowych rozwijanych w BUWr w ramach różnych projektów opowiedziała też p. Dyrektor Grażyna Piotrowicz. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i wspieranie nas w naszych działaniach.