workflow

Kontakt

workflow

Kontakt

Tomasz Kalota 
tomasz.kalota@uwr.edu.pl
Kierownik projektu

Marek Nowakowski 
marek.nowakowski@uwr.edu.pl
Specjalista ds. obsługi projektu

Agata Mitek 
agata.mitek@uwr.edu.pl
Specjalista ds. promocji projektu

Anna Osowska 
anna.osowska@uwr.edu.pl
Specjalista ds. metadanych, merytoryczny administrator Biblioteki Cyfrowej UWr

Aleksandra Zawadzka 
aleksandra.zawadzka@uwr.edu.pl
Specjalista ds. metadanych, merytoryczny administrator Repozytorium UWr

Eunika Kupis 
eunika.kupis@uwr.edu.pl
Specjalista ds. transkrypcji, merytoryczny administrator Wirtualnego Laboratorium Transkrypcji

Marcin Zubel
marcin.zubel@uwr.edu.pl
Specjalista ds. transkrypcji, koordynator Biblioteki Cyfrowej Instytutu Historycznego

dr Adam Poznański 
adam.poznanski@uwr.edu.pl
Specjalista ds. transkrypcji rękopisów i rozwoju schematu TEI

Łukasz Krzyszczuk 
lukasz.krzyszczuk@uwr.edu.pl
Specjalista ds. transkrypcji rękopisów i rozwoju schematu TEI

dr Piotr Malak
piotr.malak@uwr.edu.pl
Architekt informacji

Marcin Szala 
marcin.szala@uwr.edu.pl
Specjalista ds. rozwoju usług Wirtualnego Laboratorium Transkrypcji oraz udostępniania zbiorów cyfrowych w standardzie International Image Interoperability Framework

Rafał Raczyński 
rafal.raczynski@uwr.edu.pl
Specjalista ds. rozwoju oprogramowania, administrator techniczny usług cyfrowych

Izabela Baron-Grygar 
izabela.baron@uwr.edu.pl
Specjalista ds. transkrypcji muzykaliów

Joanna Konopczak 
joanna.konopczak@uwr.edu.pl
Specjalista ds. transkrypcji muzykaliów

Rafał Olszak 
rafal.olszak@uwr.edu.pl
Specjalista ds. infrastruktury informatycznej oraz obsługi zamówień publicznych

Biuro Obsługi Projektów UWr
ul. Kręta 1, 50-237 Wrocław
bpz@uwr.edu.pl
tel. +48 71 324 60 25

Projekt „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

logo Fundusze Europejskie
flaga Rzeczypospolitej Polski
logo Unii Europejskiej - europejski fundusz społeczny
NEWSLETTER
E-mail
Polityka cookies i prywatności

Strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu niezbędnym do prawidłowego działania serwisu, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkownika oraz statystyk. Wyłączenie zapisywania plików cookies jest możliwe w ustawieniach każdej przeglądarki internetowej, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies należy opuścić stronę.

Return