Budynek prawa

3. miejsce WPAiE UWr w rankingu „Rzeczpospolitej”

Z radością informujemy o zajęciu 3. miejsca przez Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w XI edycji Rankingu Wydziałów Prawa „Rzeczpospolitej” w kategorii uczelni publicznych. Utrzymaliśmy na podium to samo miejsce, które zajmowaliśmy w ubiegłorocznym rankingu, a przed nami, podobnie jak rok wcześniej, znalazły się wydziały prawa Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego, odpowiednio na 2. i 1. miejscu – tu nastąpiła zmiana lidera rankingu.

Tym samym utrzymaliśmy pozycję w ścisłej czołówce wydziałów prawa uczelni publicznych. Bezpośrednio za nami znalazł się na 4. miejscu wydział Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
Ranking „Rzeczpospolitej” jest kolejnym, który świadczy o przynależności naszego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii do grona instytucji kształcących na najwyższym poziomie w kraju.
Jednocześnie niezmiernie nas cieszy, że nasz WPAiE zajął 1. miejsce w rankingu pod względem popularności!

Ze szczegółami rankingu można zapoznać się tutaj.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim laureatom!