Logo Uczelnia Badawcza
Logo Arqus
Logo Unii Europejskiej
logo kmsi z leonardem da vinci

STUDIA w Kolegium Międzydziedzinowych Studiów Indywidualnych UWr

Uniwersytet Wrocławski nie ustaje w usprawnianiu pomysłów na fascynujące studia. Jedną z ciekawszych propozycji jest Kolegium Międzydziedzinowych Studiów Indywidualnych – są to studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie, nawiązujące do klasycznego modelu studiowania opartego na relacji mistrz-uczeń.

Dlaczego studiowanie w KMSI jest warte uwagi?

1) po pierwsze, są to studia dla osób ciekawych świata i wiedzy o nim,
2) po drugie, oferują możliwość rozwoju w różnych obszarach wiedzy,
3) uczą samodzielności i aktywnego podejścia do pracy,
4) stanowią dobry start do satysfakcjonującej kariery zawodowej.

Headhunterzy i rekruterzy poszukują absolwentów KMSI. Wielu absolwentów studiów międzydziedzinowych wybiera karierę naukową w kraju i za granicą. Kolegium MSI celuje w organizacji studiów dla komandosów nauki, którzy jednocześnie chcą studiować dwa lub więcej kierunki studiów pod opieką akademickiego anioła stróża – czyli swojego indywidualnego tutora.

Specjalnie dla naszych studentów i studentek opracowane zostały zajęcia z filozofii nauki i przyrody, języka i kultury oraz kurs dedykowany metodologii pracy badawczej. Integralną częścią studiowania w KMSI są wykłady gościnne z cyklu BEYOND LANGUAGE, na których zaproszeni goście, dzielą się swoimi badaniami, doświadczeniami, obserwacjami i przygodami wykraczającymi BEYOND LANGUAGE.

Interdyscyplinarne wykształcenie zespołu KMSI – chemik-informatyk władający płynnie językiem francuskim i angielskim, prawniczka – rowerzystka górska, anglistka o zamiłowaniu tekstologiczno-judaistycznym oraz zawodowy poszukiwacz kreatywnych i nieoczywistych tematów naukowych dla studentów i doktorantów – gwarantują doskonałe warunki do podjęcia fascynujących i niebanalnych studiów licencjackich i magisterskich, gdzie regułą jest oczywiste stwierdzenie: „the sky is the limit”. Ponadto, kadra KMSI to certyfikowani tutorzy, pasjonaci nauki, podróżnicy, inicjatorzy ciekawych projektów i wydarzeń. Nie ustają w łowieniu talentów, zapraszając m.in. na ciekawe studia młodzież licealną.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi relacjami z LO nr II w Lubinie oraz z zajęć przeprowadzonych w LO nr 1 im. Danuty Śledzikówny „Inki” we Wrocławiu. W minionych miesiącach i latach przeprowadzono także warsztaty w LO im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie oraz w LO im. Adama Mickiewicza w Górze.

Projekt „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

NEWSLETTER
E-mail