gmach z logo Arqus

Arqus ogłasza konkurs dla nauczycieli akademickich

Sojusz uniwersytetów europejskich Arqus zaprasza do udziału w konkursie Teaching Excellence Awards 2022. Jest to już druga edycja konkursu dla najlepszych nauczycieli akademickich wszystkich uczelni tworzących sieć Arqus.

Do udziału w konkursie zachęca prorektorka ds. projektów i relacji międzynarodowych prof. Patrycja Matusz na kanale Youtube UWr.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch różnych kategoriach:

1. projekty dydaktyczne oparte na badaniach naukowych (Arqus Teaching Excellence Award for enabling research-based teaching)

2. wspieranie studentów w procesie dydaktycznym (Arqus Teaching Excellence Award for enabling students)

Logotyp Teaching Awards

Arqus Teaching Excellence Award  jest przyznawana nauczycielom wszystkich dyscyplin wykładającym na uniwersytetach Arqus i promuje innowacyjne metody dydaktyczne. Zwycięzcy otrzymają nagrodę w wysokości 5 000 euro, z przeznaczeniem na cele dydaktyczne lub rozwój kompetencji.

Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w konkursie znajdują się na stronie internetowej sojuszu Arqus. Wniosek konkursowy dostępny na ww. stronie należy przesłać do 30 listopada 2022 r. na adres e-mail: teaching-award@arqus-alliance.eu. Teaching Excellence Awards zostaną wręczone na corocznej konferencji Arqus 2023, która odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia 2023 r. w Grazu.