Aula

Aula Leopoldyńska dostępna dla zwiedzających

Aula

Aula Leopoldyńska dostępna dla zwiedzających

Trwa kolejny etap remontu Auli Leopoldyńskiej. Dawny blask odzyskują właśnie freski we wnękach okiennych, wymieniane są okna, a także poddawane konserwacji drewniane ławki. Podczas trwania tego etapu remontu zwiedzający mogą oglądać przebieg prac konserwatorskich z empory muzycznej.

Aula Leopoldyńska oraz Oratorium Marianum, Wieża Matematyczna oraz sale Muzeum otwarte są w następujących godzinach:

• poniedziałek / Monday: 10.00 – 16.00
  • wtorek / Tuesday: 10.00 – 16.00
  • środa / Wednesday: nieczynne / closed
  • czwartek / Thursday: 10.00 – 16.00
  • piątek / Friday: 10.00 – 16.00
  • sobota / Saturday: 10.00 – 16.00
  • niedziela / Sunday: 10.00 – 16.00

Jednocześnie przypominamy, że studenci Uniwersytetu Wrocławskiego wstęp do Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego mają za darmo za okazaniem legitymacji studenckiej.

Więcej informacji na stronie www.muzeum.uni.wroc.pl