studenci

Badanie relacji absolwentów z uczelnią

studenci

Badanie relacji absolwentów z uczelnią

Akademickie Biuro Karier prowadzi badanie mające na celu poznanie opinii absolwentów uniwersytetu wrocławskiego na temat relacji między uczelnią z absolwentami.

Badanie skierowane jest do wszystkich absolwentów UWr – niezależne od tego, kiedy ukończyli studia ani jaki studiowali kierunek.

Zbudowanie trwałej i satysfakcjonującej więzi pomiędzy Uczelnią a jej absolwentami jest jednym z ważniejszych celów wpisanych w Strategii Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego na lata 2021 – 2030. Dlatego Akademickie Biuro Karier stworzyło badanie, które pomoże w poznaniu Państwa opinii na temat relacji między uczelnią a absolwentami.

Informacje uzyskane w badaniu, pomogą zintensyfikować współpracę z absolwentami Uniwersytetu Wrocławskiego, nadając jej nowy wymiar. Dlatego zachęcamy wszystkich absolwentów, bez względu na ukończony kierunek i stopień studiów, do wzięcia udziału w ankiecie!

Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut i jest w pełni anonimowe.

Badanie ankietowe trwa do 31 października 2022 r.

Pole na tekst