budynek UWr

Dodatkowa rekrutacja na kierunkach magisterskich stacjonarnych

Uruchomiliśmy dodatkowy nabór na kierunki magisterskie w formie stacjonarnej. Lista kierunków będzie na bieżąco aktualizowana.

Niezbędne informacje dotyczące rekrutacji znajdziecie w naszym serwisie rekrutacyjnym www.rekrutacja.uni.wroc.pl.

Bezpieczeństwo międzynarodowe, II stopnia stacjonarne

17.09.2022 r.  – rozpoczęcie rejestracji w systemie IRK

25.09.2022 r. – zakończenie rejestracji w systemie IRK

27.09.2022 r. – postępowanie rekrutacyjne

28-29.09.2022 r. – przyjmowanie dokumentów

30.09.2022 r. – ogłoszenie listy przyjętych

Interdyscyplinarne Studia Europejskie, II stopnia stacjonarne

Limit miejsc – 15

– w tym w tym Polacy z dyplomem polskim – 12,

– w tym Polacy z dyplomem zagranicznym – 1

– w tym cudzoziemcy – 2

Dodatkowa rekrutacja:

Rozpoczęcie rejestracji w systemie IRK – 20.09.2022 r.

Ostatni dzień rejestracji i wnoszenia opłaty rekrutacyjnej (decyduje data wykonania przelewu) – 27.09.2022 r.

Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia (w systemie IRK na indywidualnym koncie kandydata) – 29 września 2022 r., godz. 12.00

Przyjmowanie dokumentów (nie decyduje data stempla pocztowego, tylko termin wpływu na uczelnię) – 30 września 2022 roku w godzinach 9.00-14.00

Ogłoszenie listy przyjętych na studia (w systemie IRK na indywidualnym koncie kandydata) 30 września 2022 r., godzina 15.00