Studenci podczas eksperymentu

Drzwi Otwarte na Wydziale Chemii (22.05)

Studenci podczas eksperymentu

Drzwi Otwarte na Wydziale Chemii (22.05)

Zapraszamy na Wirtualne Drzwi Otwarte na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędą się 22 maja w godzinach 10:00-11:45 na profilu facebook Wydziału Chemii.

Wybór kierunku studiów bywa trudny, a my chcemy Wam w tym pomóc. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Podczas spotkania zaprezentujemy nie tylko ofertę dydaktyczną, ale również wszelkie możliwości rozwoju jakie daje studentom Wydział Chemii. Udowodnimy Państwu, że warto studiować CHEMIĘ. Podczas każdego z punktów programu będziemy zachęcali Państwa do zadawania pytań, które możecie również zostawiać w komentarzach!

Ogłaszamy konkurs na najlepszy chemiczny mem!

Prace konkursowe można przesyłać do 20 maja do godziny 15:00 na następujące adresy: julia.klak@chem.uni.wroc.pl lub urszula.komarnicka@chem.uni.wroc.pl

Program wydarzenia:

1. 10:00-10:20 Jeśli nie chemia to co…? Dziekan Wydziału Chemii dr hab. Sławomir Berski, prof. UWr.

2. 10:20-10:30 Prezentacja kierunku Chemia Medyczna – dr Kamila Stokowa-Sołtys

3. 10:30-10:40 Prezentacja kierunku Chemia – dr hab. Maciej Witwicki

4. 10:40-10:50 Prezentacja kierunku Chemia i Toksykologia Sądowa – dr Alicja Kluczyk

5. 10:50-11:00 Prezentacja kierunku Chemistry – dr hab. Remigiusz Bąchor

6. 11:00-11:15 Otwieramy drzwi i zapraszamy na krótką wycieczkę po naszym Wydziale! Prezentacja filmu przygotowanego przez studentów Wydziału Chemii

7. 11:15-11:25 Oferta Koła Naukowego „Jeż”.

8. 11:25-11:35 Co zrobić żeby u nas studiować? O rekrutacji opowie dr Justyna Krupa

9. 11:35-11:45 Gdzie szukać informacji o nas i innych możliwościach jakie stwarza dla studentów Wydział Chemii opowie dr hab. Wojciech Bury

10. Ogłoszenie wyników konkursu – dr hab. Wojciech Bury

Linki do wydarzenia:

Wydarzenie odbędzie się na profilu facebook Wydziału Chemii. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach.

Koordynatorzy wydarzenia: dr Julia Kłak (julia.klak@chem.uni.wroc.pl), dr Urszula Komarnicka (urszula.komarnicka@chem.uni.wroc.pl)