Stuedntka w bibliotece

Drzwi Otwarte w Centrum Willy’ego Brandta (10.06)

Stuedntka w bibliotece

Drzwi Otwarte w Centrum Willy’ego Brandta (10.06)

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta, które odbędą się już 10 czerwca o godzinie 16.00 w formie online.

W programie:

16.00-16.05 Powitanie uczestników (dr Maciej Olejnik)

16:05-16.20 Działalność CSNE (dr Maciej Olejnik)

16.20-16.45 Studia magisterskie: interdyscyplinarne studia europejskie. Co to takiego i dlaczego to jest to? (dr Piotr Przybyła)

16.45-17.00 Seminarium doktorskie (dr Dominika Uczkiewicz)

17.00-17.15 Działalność Koła Naukowego Interdyscyplinarnych Działań Europejskich (studenci ISE)

17.15-18.00 Q&A

Link do spotkania