Drzwi Otwarte w Instytucie Dziennikarstwa (21.05)

Drzwi Otwarte w tym roku także w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej! Wydarzenie odbędzie się oczywiście online i będzie okazją do poznania specyfiki studiowania dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz komunikacji wizerunkowej – kierunków, które co roku podczas rekrutacji, cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Organizatorzy przesyłają Wam wiadomość.

Hej, tu Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej!

Próbowaliśmy się do Ciebie dodzwonić, ale wiemy też, że masz teraz bardzo dużo spraw na głowie. W końcu my też kiedyś pisaliśmy maturę. Zostały Ci już praktycznie same rozszerzenia, dlatego na spokojnie powtórz jeszcze: rachunek różniczkowy, ustalenia traktatu z Maastricht i węglowodory. My w tym czasie zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie najlepszych Drzwi Otwartych w tym roku. Studiując u nas, dowiesz się: jak mówić, żeby Cię słuchano, że każdy człowiek to marka, że czasopismo nie jest gazetą, a wszystko zaczęło się od Gutenberga.

Tutaj nikt nie hamuje Twojej kreatywności, nawet jeśli zechcesz wymyślić koło na nowo.

Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom.

Nie odkrywamy teraz wszystkich kart, więc regularnie odczytuj nasze wiadomości na wydarzeniu.

Widzimy się 21 maja!

Harmonogram wydarzenia

11:00–12:00 – Część oficjalna – spotkanie z Dyrekcją Instytutu

To okazja, aby dowiedzieć się czegoś o samym Instytucie, oferowanych specjalnościach i zasadach rekrutacji.

12:30–13:10 – Pierwsza sesja rozmów ze studentami i studentkami: komunikacja wizerunkowa oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna

To okazja do zadania nurtujących cię pytań i poznania perspektywy osób, które już u nas studiują.

13:30–15:30 Część półoficjalna – prelekcje prowadzących komunikacji wizerunkowej oraz dziennikarstwa

To okazja, do wzięcia udziału w prelekcjach, które oddają niepowtarzalny klimat naszych zajęć.

Więcej informacji o prelegentach i prelegentkach oraz tematach prelekcji szukaj na wydarzeniu.

15:40–16:20 – Druga sesja rozmów ze studentami i studentkami: komunikacja wizerunkowa oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Jeśli nie udało Ci się dotrzeć na pierwsze spotkanie ze studentami, to będzie jeszcze druga okazja do zadania im nurtujących Cię.

16:20–17:00 Trzecia sesja rozmów – koła naukowe

To okazja, aby porozmawiać z członkami i członkiniami kół naukowych działających przy naszym Instytucie. Organizator: Koło Naukowe briefly | opiekun koła dr Patrycja Rozbicka