Prof. Complak

Konferencja jubileuszowa Profesora Krystiana Complaka

Katedra Prawa Konstytucyjnego ma przyjemność zaprosić na konferencję naukową pt. „Konstytucja w XXI wieku”, organizowaną z okazji jubileuszu pracy zawodowej Profesora Krystiana Complaka, która odbędzie się 18. listopada 2022 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Konferencja będzie połączona z wręczeniem Profesorowi księgi jubileuszowej stanowiącej zbiór jego wybranych publikacji naukowych.

Honorowy patronat nad konferencją objął Dziekan Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii dr hab. Jacek Przygodzki, prof. UWr.

Uroczystość wręczenia księgi jubileuszowej rozpocznie się o godz. 11.00 w budynku A, w sali 119, przy ulicy Uniwersyteckiej 22/26 we Wrocławiu. Od godz. 12.00 została zaplanowana część merytoryczna konferencji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym doniosłym wydarzeniu mając nadzieję, że będzie się ono cieszyć dużym zainteresowaniem i stanowić okazję do wyrażenia wdzięczności i uznania dla Szanownego Jubilata!

KOnstytucja w XXI w.