Hong Kong

Konferencja „Polska – Azja. Wojna i pandemia, zmierzch dawnej globalizacji i początek nowej”

Centrum Studiów Azjatyckich zaprasza na konferencję naukową i forum ekonomiczne „Polska – Azja”. Wojna i pandemia, zmierzch dawnej globalizacji i początek nowej” w dniach 26-30 września 2022 r. we Wrocławiu.

Konferencja poświęcona jest współpracy Polski z krajami Azji w wymiarze gospodarczym i naukowym. Będzie to już drugie spotkanie świata nauki, administracji państwowej i samorządowej oraz biznesu, organizowane przez Centrum Studiów Azjatyckich, działające w ramach Izby Gospodarczej Europy Środkowej, we współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Politechniką Opolską oraz Sponsorami.

Więcej informacji na stronie.

wpisz e-mail