naukowiec

Konkurs na dodatki motywacyjne jednorazowe

Zgłoszenia na dodatki motywacyjne jednorazowe składać mogą uprawnieni pracownicy wyłącznie za pomocą formularza internetowego, dostępnego na stronie internetowej Uczelnianego Systemu Konkursowego Uniwersytetu Wrocławskiego. Nabór wniosków potrwa do 17 października 2022 r.

Odpowiedzi na pytania można uzyskać telefonicznie +48 71 375 28 66 w godzinach pracy biura Uczelni Badawczej (7.30-15.30).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej do dnia 28 listopada 2022 r.

Zachęcamy do śledzenia strony Uczelni Badawczej oraz strony Uczelnianego Systemu Konkursowego.

Zapraszamy do udziału w konkursie i składania zgłoszeń!

Komunikat Rektora znajduje się na stronie BIP.