mężczyzna

Podcasty „K! – kultura, krytyka, kulturoznawstwo”

„K! – kultura, krytyka, kulturoznawstwo” to podcast studentów specjalności kultura i media oraz krytyka artystyczna w Instytucie Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego, tworzony w ramach prowadzonych przez dr. Dawida Junkego zajęć „Warsztaty medialne”. W odcinkach „K!” znajdą się przede wszystkim nagrane przez studentów recenzje, analizy i komentarze filmów, seriali, albumów muzycznych a nawet wystaw sztuki współczesnej. Poza podcastem młodzi kulturoznawcy prowadzą również blog i kanał na Youtube’ie, a wszystkie te inicjatywy kontynuują tradycje czasopisma studenckiego wydawanego wcześniej pod tytułem krytykanci, a następnie właśnie jako „K!”.