grafika z napisem NOMEN OMEN

NOMEN OMEN – Zespół Artystyczno-Teatralny

Dzielimy się wiadomością o powstaniu studenckiego Zespołu Artystyczno-Teatralnego! Nazwali się NOMEN OMEN i zapraszają do dołączenia do ich grupy! A przedstawiają się następująco:

Patrz, oto teatr, przyszedłeś, boś chciał
Bo tu mądrzej lub chociaż zabawniej
Bo wiadomo, kto gra…

A kto gra?
Studenci, czyli my! A z nami szafa też gra. W każdym razie zagra już od teraz.
Zespół Artystyczno-Teatralny NOMEN OMEN kłania się nisko.

Jesteśmy grupą osób, którymi rządzi nieopatulona w wymogi profesjonalizmu, niepohamowana niczym żądza teatru w każdej formie! Muzyka, sztuka, ruch, poezja, kultura i słowo to nasz prywatny pęk kluczy. Komu nie zdarzyło się ich kiedyś zgubić? My znaleźliśmy je właśnie po pandemicznym szoku i teraz szukamy odpowiednich drzwi.

U ich progu obmyślamy projekty, spektakle, montaże słowno-muzyczne, wieczorki i pojedynki poetyckie, warsztaty teatralne, impro, wystawy artystyczne oraz wszystko, co zamajaczy za horyzontem codzienności.

Jeśli Twojemu ciału wystarczy 36 i 6, ale czujesz, że duszy potrzeba znacznie więcej – jesteś w dobrym miejscu, bo też tak mamy

Liczymy na to, że niebawem się spotkamy. Bądźcie czujni!

Ukłony,

Zespół NOMEN OMEN

Jeśli… grasz na instrumencie (pianino? skrzypce? może klarnet?), a muzyka to Twoja pasja, czai się w Tobie ukryty/a aktor/ka, śpiewasz dobrze, nawet jeśli do tej pory tylko pod prysznicem, pędzel jest przedłużeniem Twojej dłoni (niezależnie czy w makijażu czy na płótnie), potrafisz zamienić codzienną przestrzeń w niecodzienną scenografię, po prostu kochasz teatr, muzykę i poezję, to czekamy właśnie na Ciebie.

Profil Zespołu Artystyczno-Teatralnego NOMEN OMEN na facebooku

Rekrutacja składa się z następujących etapów:

1. Formularz rekrutacyjny (dostępny do 24.11.2022 do godziny 23:59).

2. Rozmowa wstępna (od 24.11 do 30.11.2022)

3. Spotkanie Ogólne (02.12.2022)

O wynikach rekrutacji poinformujemy do 01.12.2022.

Szykuj nowy breloczek, bo niżej znajdziesz klucz na start
Wypełnij formularz, spróbuj swoich sił i stań się częścią NOMEN OMEN!
Link do formularza zgłoszeniowego

plakat z grafiką i tekstem

[Treść plakatu: Zespół Artystyczno-Teatralny NOMEN OMEN
Dołącz do teatru studenckiego! POSZUKUJEMY Osób grających na instrumentach, posiadających umiejętności aktorskie, zdolności wokalne, każdego, kto kocha teatr, muzykę i poezję