Pełnomocnik Rektora ds. Regionalnego GLAM

Tomasz Kalota

pełnomocnik rektora ds. regionalnego GLAM

O mnie

Co należy do zadań pełnomocnika rektora ds. regionalnego GLAM?

1. Koordynacja prac nad rozwojem i wdrażaniem rozwiązań technologicznych, logistycznych i organizacyjnych służących poszerzaniu współpracy pomiędzy instytucjami należącymi do Regionalnego GLAMu.
  2. Reprezentowanie Uniwersytetu Wrocławskiego w relacjach z obecnymi oraz nowymi uczestnikami Regionalnego GLAMu.
  3. Inicjowanie działań mających na celu promowanie współpracy pomiędzy uczestnikami Regionalnego GLAMu.
  4. Udzielanie informacji dotyczących możliwości współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim w zakresie Regionalnego GLAMu.
  5. Promowanie koncepcji Regionalnego GLAMu wśród pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego.

tomasz.kalota@uwr.edu.pl

FB Pełnomocnika rektora ds. regionalnego GLAM