dwaj mężczyźni w średnim wieku z dokumentami

Porozumienie o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu a Uniwersytetem Wrocławskim

dwaj mężczyźni w średnim wieku z dokumentami

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski i Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr hab. Robert Olkiewicz podpisali porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy tymi dwiema instytucjami, a konkretnie Laboratorium Kryminalistycznego KWP we Wrocławiu z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dzisiaj doszło do zawarcia porozumienia między Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu a Uniwersytetem Wrocławskim dotyczącego ich współpracy. Współdziałać będą ze sobą Laboratorium Kryminalistyczne KWP we Wrocławiu i Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Porozumienie podpisali Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski i Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr hab. Robert Olkiewicz. Jest ono wynikiem rozwijającej się współpracy pomiędzy Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu a Wydziałem Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Porozumienie jest deklaracją podejmowania wspólnych działań naukowo-dydaktycznych obejmujących między innymi szkolenia, kursy specjalistyczne i praktyki. Instytucje zajmą się tworzeniem projektów związanych z podniesieniem efektywności prowadzonych czynności czy badań uczestników porozumienia.