Budynek Wydziału Prawa

Praca zdalna i ocena dyspozycyjności – szkolenie online

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii oferuje nowe szkolenie online: Praca zdalna i ocena dyspozycyjności pracownika do wykonywania pracy

Pierwsze szkolenie w Uniwersytecie Wrocławskim, które swoim zakresem obejmuje kwestię pracy zdalnej po nowych uregulowaniach w prawie.

Zajęcia prowadzone są przez pracowników uczelni i specjalistów-praktyków z otoczenia społeczno-gospodarczego uniwersytetu.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie studiów podyplomowych i kursów dokształcających WPAE

Dwudniowe szkolenie (w terminie 13-14 maja 2023) ma na celu przede wszystkim przekazanie słuchaczom treści, które są istotne z punktu widzenia praktyki. Przedmiotem szkolenia będą zagadnienia pracy zdalnej i oceny dyspozycyjności pracownika do wykonywania pracy w świetle obowiązujących regulacji prawnych oraz wybranych innych merytorycznych aspektów z tego obszaru.

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli – pracowników branży HR, służb BHP oraz gremiów kierowniczych, jak i osób odpowiedzialnych za sprawy pracownicze w jednostkach (zakładach pracy) sektora publicznego oraz sektora prywatnego.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu: opłacenie szkolenia i wysłanie wymaganych dokumentów w terminie do 08.05.2023.

Sprawy organizacyjne:
Beata Blicharz, beata.blicharz@uwr.edu.pl; tel.: +48 71 3752 813