granada

Rektorzy Arqus na inauguracji w Granadzie

Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. Robert Olkiewicz oraz prorektorka ds. projektów i relacji międzynarodowych, prof. Patrycja Matusz wraz z pozostałymi rektorami uniwersytetów zrzeszonych w sojuszu Arqus uczestniczą dziś w ceremonii otwarcia nowego roku akademickiego 2022-2023 na Uniwersytecie w Granadzie (UGR).

Wydarzenie, któremu przewodniczy rektor Uniwersytetu w Granadzie, Pilar Aranda Ramírez, rozpocznie się o godz. 11:30 CEST w budynku Hospital Real Uniwersytetu w Granadzie. Wcześniej rektorzy wezmą udział w tradycyjnym orszaku akademickim z Plaza de la Universidad do siedziby Rektoratu w Hospital Real. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale Youtube UGR https://youtu.be/UtH4nP8WW34)

Jutro w Centrum Kultury Współczesnej Uniwersytetu w Granadzie, La Madraza, odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Rektorów Arqus. Spotkanie to poprzedzi obchody kolejnego wielkiego wydarzenia dla społeczności uniwersytetu europejskiego, Arqus Forum 2022, które odbędzie się 12 i 13 września na UGR z okazji oficjalnego zakończenia pierwszego etapu Arqus (2019-2022).