murdzek na wpae

Wojciech Murdzek odwiedził Wirtualną Salę Zbrodni na WPAE

Wczoraj naszą Wirtualną Salę Zbrodni na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odwiedził gość specjalny, minister Wojciech Murdzek, sekretarz stanu, pełnomocnik rządu do spraw reformy funkcjonowania instytutów badawczych. Pan minister przeniósł się do wirtualnego miejsca zbrodni i sprawdził, jak wygląda przestrzeń dydaktyczna, w której studenci prawa i kryminologii będą uczyć się robić oględziny miejsca zbrodni, a także zbierać, analizować i zabezpieczać ślady przestępstw. Dziękujemy za odwiedziny!