Budynek Wydziału Prawa

WPAiE UWr na 2. miejscu w rankingu Gazety Prawnej!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, o rewelacyjnym wyniku Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w  XVI Rankingu Wydziałów Prawa 2022 Dziennika Gazety Prawnej. WPAiE UWr zajął 2. miejsce, awansując aż o dwie pozycje  w porównaniu z rokiem ubiegłym. Podium dzielimy z Uniwersytetem Warszawskim. Przed nami znalazł się tylko Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Za nami uplasował się Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (3. miejsce) oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (4. miejsce).

Po raz kolejny WPAiE UWr udowodnił, że należy do ścisłego grona polskich uczelni kształcących najlepszych studentów!

Nagrodę w Warszawie w dniu 23.06 odebrała prof. dr hab. Patrycja Zawadzka – Prodziekan WPAiE UWr.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Więcej nt. XVI Rankingu Wydziałów Prawa DGP tutaj.