Wykład prof. Khrystyny Dyakiv – Erasmus+ dla Ukrainy!

Wykład prof. Khrystyny Dyakiv - Kommunikative Missverständnisse und landeskundlicher Aspekt (Ukrainisch – Deutsch)

Organizatorzy:

Instytut Filologii Germańskiej - Zakład Lingwistyki Stosowanej

Termin:

01 września 2022, godz. 14:30 - 14:30

Miejsce:

Online - platforma Teams

Wykład prof. Khrystyny Dyakiv – Erasmus+ dla Ukrainy!

W ramach programu Erasmus+ Zakład Lingwistyki Stosowanej zaprosił naukowców z Ukrainy do pobytu w naszym Instytucie i Zakładzie. Cieszymy się, że prof. Khrystyna Dyakiv z Uniwersytetu Lwowskiego przyjęła nasze zaproszenie!
W ramach Ringvorlesung prof. Khrystyna Dyakiv wygłosi 1.9.2022 o godz. 14.30 wykład   Kommunikative Missverständnisse und landeskundlicher Aspekt (Ukrainisch – Deutsch)trudności komunikacyjne i aspekty realioznawcze w perspektywie niemiecko-ukraińskiej.

Link dostępowy na platformę Teams na stronie IFG: http://www.ifg.uni.wroc.pl/…/erasmus-dla-ukrainy-1-9-2022/

plakat Erasmus+ dla Ukrainy