Wykład prof. Svitlany Ivanenko – Erasmus+ dla Ukrainy!

Wykład prof. Svitlany Ivanenko - Interkulturelle Stilistik der deutschen  und ukrainischen Sprache aus der funktionalen Sicht

Organizatorzy:

Instytut Filologii Germańskiej - Zakład Lingwistyki Stosowanej

Data:

20 września 2022 r. , godz. 14:30

Miejsce:

Online - platforma Teams

Wykład prof. Svitlany Ivanenko – Erasmus+ dla Ukrainy!

W ramach programu Erasmus+ Zakład Lingwistyki Stosowanej zaprosił naukowców z Ukrainy do pobytu w naszym Instytucie i Zakładzie. Cieszymy się, że prof. Svitlana Ivanenko z Narodowego Pedagogicznego Uniwersytetu im. Dragomanowa w Kijowie przyjęła nasze zaproszenie!

W ramach Ringvorlesung prof. Svitlana Ivanenko z Narodowego Pedagogicznego Uniwersytetu im. Dragomanowa w Kijowie wygłosi 20.9.2022 r., godz. 14.30 wykład Interkulturelle Stilistik der deutschen  und ukrainischen Sprache aus der funktionalen Sicht (Stylistyka interkulturowa języka niemieckiego i ukraińskiego w perspektywie funkcjonalnej).

Link dostępowy na platformę Teams na stronie IFG: http://www.ifg.uni.wroc.pl/wydarzenia/erasmus-dla-ukrainy-20-9-2022/

Plakat Erasmus+

wpisz e-mail