Konferencja „Polska – Azja”. Wojna i pandemia, zmierzch dawnej globalizacji i początek nowej”

Organizatorzy:

Centrum Studiów Azjatyckich przy Izbie Gospodarczej Europy Środkowej, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Opolska

Data:

23 września 2022 r. , godz. 09:00

Miejsce:

Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Hong Kong

Centrum Studiów Azjatyckich zaprasza na konferencję naukową „Polska – Azja”. Wojna i pandemia, zmierzch dawnej globalizacji i początek nowej” w dniach 26-30 września 2022 r. we Wrocławiu.

Konferencja poświęcona jest współpracy Polski z krajami Azji w wymiarze gospodarczym i naukowym. Będzie to już drugie spotkanie świata nauki, administracji państwowej i samorządowej oraz biznesu, organizowane przez Centrum Studiów Azjatyckich, działające w ramach Izby Gospodarczej Europy Środkowej, we współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Politechniką Opolską oraz Sponsorami.

wpisz e-mail