Mistrzostwa UWr w pływaniu

Wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszamy na uczelniane mistrzostwa w pływaniu. Szczegóły dotyczące warunków udziału poniżej.

Organizatorzy:

KU AZS UWr, UCWFiS

Termin:

14 grudnia 2022, godz. 19:00 - 20:30

Miejsce:

Basen Nr 1, ul. Teatralna

Mistrzostwa odbędą się 14.12.2022r. (środa), w godz. 19:00-20:30. Wejście do szatni o godz. 18:40. Start zawodów o godz.19:10.

KONKURENCJE:

a/ 50 m ( stylem: dowolnym, klasycznym, grzbietowym, motylkowym),

b/ 100 m (stylem zmiennym).

Każdy zawodnik może wystartować maksymalnie w 2 konkurencjach

ZGŁOSZENIA:

Przyjęcie zgłoszenia musi zostać potwierdzone lub odrzucone (w przypadku wyczerpania limitu zgłoszeń).

• osobiste: poniedziałek/środa godz. 18:00-21:00 ( Basen Nr 1, ul. Teatralna )

WAŻNE INFORMACJE:

• zwycięzcy otrzymują pamiątkowe nagrody,
  • organizator nie przewiduje zapisów w dniu zawodów,
  • ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń,
  • zgłaszając się do zawodów uczestnicy oświadczają, że nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w zawodach pływackich,
  • organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody w mieniu i zdrowiu wyrządzone podczas zawodów,
  • na basenie obowiązują czepki,
  • zawody dają możliwość odrobienia zajęć z WF ( o szczegóły należy zapytać swojego prowadzącego ).

Więcej informacji: Rafał Tomczak – rafal.tomczak@uwr.edu.pl