Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Lecha Zdunkiewicza

Data:

23 września 2022 r. , godz. 16:30

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Lecha Zdunkiewicza

Rada Dyscypliny Naukowej Literaturoznawstwo Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamia, że 23 września 2022 r. o godz. 16:30 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgra Lecha Zdunkiewicza pt. Empathy and Sympathy Elicitation Strategies in Highsmith′s and Minghella′s The Talented Mr. Ripley (Strategie budowania empatii i sympatii dla bohatera na przykładzie powieści i filmu Utalentowany pan Ripley)

Promotorzy: dr hab. Dominika Ferens, prof. UWr, dr hab. Wojciech Drąg

Recenzenci: prof. dr hab. Małgorzata Radkiewicz – UJ, dr hab. Stankomir Nicieja, prof. UO, dr hab. Marek Paryż, prof. UW

Obrona przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym w formie wideokonferencji z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams zapewniającej publiczny dostęp do wydarzenia i umożliwiającej uczestnikom spotkania bezpośrednią komunikację. Do spotkania można dołączyć z poziomu przeglądarki internetowej (w zależności od używanego systemu operacyjnego, wymagana może być przeglądarka Chrome/Edge) lub aplikacji Microsoft Teams (dostępna wersja bezpłatna). Chęć uczestnictwa w obronie prosimy kierować do 22 września 2022 r. na adres przewodniczącej Komisji ds. postępowania w sprawie nadania stopnia doktora mgr. Lechowi Zdunkiewiczowi , dr hab. Zofii Kolbuszewskiej, prof. UWr (zofia.kolbuszewska@uwr.edu.pl). Dostęp online do spotkania będzie możliwy od godz. 16.15. Przebieg zdalnej obrony będzie moderowany i rejestrowany.

Rozprawa doktorska wraz z jej streszczeniami w języku polskim i angielskim oraz recenzje są dostępne w BIP Uniwersytetu Wrocławskiego.

wpisz e-mail