Obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Strukowskiej

Miejsce:

on-line

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Strukowskiej

Rada Dyscypliny Naukowej Językoznawstwo Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamia, że w dniu 4 października 2022 r. o godz. 14.15 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr Marty Strukowskiej

pt. President Donald Trump’s 2020 Campaign Discourse: A Study in Anthropological Linguistics (Dyskurs kampanii prezydenta Donalda Trumpa z 2020 roku. Studium z zakresu językoznawstwa antropologicznego)

Promotor:

prof. dr hab. Piotr Chruszczewski

Recenzenci:

prof. dr hab. Piotr Cap z Uniwersytetu Łódzkiego
dr hab. Konrad Klimkowski, prof. Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
dr hab. Janusz Malak, prof. Uniwersytetu Opolskiego

Obrona przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym w formie wideokonferencji z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams zapewniającej publiczny dostęp do wydarzenia i umożliwiającej uczestnikom spotkania bezpośrednią komunikację. Do spotkania można dołączyć z poziomu przeglądarki internetowej (w zależności od używanego systemu operacyjnego, wymagana może być przeglądarka Chrome/Edge) lub aplikacji Microsoft Teams (dostępna wersja bezpłatna). Chęć uczestnictwa w obronie prosimy kierować do 3 października 2022 r. na adres przewodniczącego Komisji ds. postępowania w sprawie nadania stopnia doktora mgr Marcie Strukowskiej, dr. hab. Witolda Ucherka (witold.ucherek@uwr.edu.pl). Dostęp online do spotkania będzie możliwy od godz. 14.00. Przebieg zdalnej obrony będzie moderowany i rejestrowany.

Rozprawa doktorska wraz z jej streszczeniami w języku polskim i angielskim oraz recenzje są dostępne w BIP Uniwersytetu Wrocławskiego.