Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr K. Bracisiewicz

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr Klaudii Bracisiewicz pt. Komunikacyjny konstrukt pojęć przyszłość i marzenia. Badanie empiryczne

Organizatorzy:

Rada Dyscypliny Naukowej Nauki o Komunikacji Społecznej i Mediach UWr

Termin:

13 października 2022, godz. 16:00 - 18:00

Miejsce:

Budynek uniwersytetu

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr K. Bracisiewicz

Rada Dyscypliny Naukowej Nauki o Komunikacji Społecznej i Mediach Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamia, że w dniu 13 października 2022 r. o godz. 16:00 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr Klaudii Bracisiewicz pt. Komunikacyjny konstrukt pojęć przyszłość i marzenia. Badanie empiryczne.

Promotor:
prof. dr hab. Michael Fleischer

Recenzenci:
prof. dr hab. Grażyna Habrajska – Uniwersytet Łódzki
dr hab. Tomasz Stępień – Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
dr hab. Tomasz Bielak – Uniwersytet Śląski

Obrona przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym w formie wideokonferencji z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams zapewniającej publiczny dostęp do wydarzenia i umożliwiającej uczestnikom spotkania bezpośrednią komunikację. Do spotkania można dołączyć z poziomu przeglądarki internetowej (w zależności od używanego systemu operacyjnego, wymagana może być przeglądarka Chrome/Edge) lub aplikacji Microsoft Teams (dostępna wersja bezpłatna). Chęć uczestnictwa w obronie prosimy kierować do 12 października 2022 r. na adres przewodniczącego Komisji ds. postępowania w sprawie nadania stopnia doktora mgr Klaudii Bracisiewicz , dr. hab. Arkadiusza Lewickiego, prof. UWr (arkadiusz.lewicki@uwr.edu.pl). Dostęp online do spotkania będzie możliwy od godz. 15:45. Przebieg zdalnej obrony będzie moderowany i rejestrowany.

Rozprawa doktorska wraz z jej streszczeniami w języku polskim i angielskim oraz recenzje są dostępne w BIP Uniwersytetu Wrocławskiego.