Seminarium EU parliaments and the future of Europe

Organizatorzy:

European Centre for Sociology and Political Science Paris 1 Panthéon-Sorbonne & Katedra Jean Monnet Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willego Brandta UWr

Termin:

27 stycznia 2023, godz. 09:30 - 12:30

Miejsce:

Paris 1 Panthéon-Sorbonne & online

Katedra Jean Monnet Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willego Brandta UWr serdecznie zaprasza na seminarium pn. EU parliaments and the future of Europe, organizowane we współpracy z European Centre for Sociology and Political Science Paris 1 Panthéon-Sorbonne. Wydarzenie jest organizowane 27 stycznia w godz. 9:30- 12:30 w formie online. Link do udziału w seminarium oraz program znajdują się tutaj.

Uczestnicy: Borońska-Hryniewiecka Karolina (Katedra Jean Monnet, UWr), Dias Pinheiro Bruno (COSAC Secretariat), Grinc Jan (Senat Republiki Czeskiej), Lescot Christophe (French National Assembly), Maatsch Aleksandra (Katedra Jean Monnet, UWr), Pacześniak Anna (Katedra Jean Monnet, UWr), Sacriste Guillaume (CESSP), Roa Bastos Francisco (CESSP) & Rozenberg Oliver (Sciences Po)

Kontakt oraz szczegółowe informacje nt. wydarzenia: karolina.boronska-hryniewiecka@uwr.edu.pl