Spotkanie z KE nt. klimatu, środowiska i energii

Organizatorzy:

Instytut Studiów Międzynarodowych UWr

Termin:

23 stycznia 2023 r. , godz. 15:30

Miejsce:

Wydarzenie online, platforma Webex

Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego serdecznie zaprasza na spotkanie z ekspertem Komisji Europejskiej dotyczące klimatu, środowiska i energii. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej na platformie Webex. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez formularz.

Rejestracja jest otwarta do 20 stycznia 2023 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z organizatorem spotkania, dr Markiem Musiołem: marek.musiol@uwr.edu.pl