Logo Uczelnia Badawcza
Logo Arqus
Logo Unii Europejskiej
Logo Fundusze Europejskie i Flaga Unie europejskiej oraz tekst Uniwersytet Wrocławski realizuje projekt pn. „Czynny udział w Międzynarodowym Sympozjum Chemii Makrocyklicznej i Supramolekularnej (ISMSC 2025)”, która otrzymała środki finansowe w kwocie 49 637,56 zł w ramach projektu niekonkurencyjnego pt. „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 
Dofinansowanie projektu niekonkurencyjnego z UE: 22693000,00 zł

Czynny udział w Międzynarodowym Sympozjum Chemii Makrocyklicznej i Supramolekularnej

Uniwersytet Wrocławski rozpoczął realizację projektu pt. „Czynny udział w Międzynarodowym Sympozjum Chemii Makrocyklicznej i Supramolekularnej (ISMSC 2025) o wartości 49 637,56 zł,  który otrzymał finansowanie ze środków projektu niekonkurencyjnego pt. „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Projekt zakłada wsparcie uczelni (podmiotów korzystających bezpośrednio ze wsparcia) poprzez umożliwienie studentkom i studentom uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach i konferencjach. Celem Projektu jest wsparcie studentek i studentów w ich rozwoju poprzez umożliwienie im uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach zespołowo lub indywidualnie.

Grupy docelowe Projektu:

Grupę docelową w Projekcie stanowią uczelnie oraz studenci. Projekt ukierunkowany jest na studentki i studentów lub ich zespoły, których potencjał rozwojowy i dotychczasowe doświadczenie dają podstawy sądzić, iż mogą wygrywać konkursy i zawody międzynarodowe o najwyższej randze.

Cel Projektu:

Celem Projektu jest wsparcie studentek i studentów w rozwoju ich:

  • kompetencji i umiejętności,
  • aktywności naukowej,
  • innowacyjności,
  • kreatywności,

poprzez umożliwienie im uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach.

Rezultaty Projektu:

Rezultatem Projektu będzie nabycie kompetencji lub kwalifikacji lub umiejętności przez osoby uczestniczące w kształceniu na poziomie wyższym oraz zwiększenie ogólnej liczby osób studiujących, które w ramach systemu szkolnictwa wyższego wezmą udział w różnych formach międzynarodowego współzawodnictwa

Projekt „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

NEWSLETTER
E-mail