Oratorium Marianum
Fot. Dominika Hull

Falling Walls Lab już 26 września w Oratorium Marianum

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami oraz innowacyjnymi pomysłami biznesowymi zapraszamy 26 września w godz. 13:00-16:15 do Oratorium Marianum, gdzie odbędzie się wrocławska edycja Falling Walls Lab! Organizatorami i partnerami wydarzenia są Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Wrocław Academic Hub oraz Ambasada Republiki Federalnej Niemiec.

Ten międzynarodowy konkurs, skierowany do studentów i młodych naukowców, ma bardzo ciekawa formułę. Jego uczestnicy muszą w 3 minuty  przedstawić swój pomysł na przełomową technologię, pracę naukową czy biznes. Wystąpienia są oceniane przez jury złożone z przedstawicieli jednostek organizujących wydarzenie.

Zwycięzca wrocławskiej edycji będzie mógł zaprezentować swój pomysł na międzynarodowej konferencji Falling Walls Berlin, gdzie z kolei wygraną jest finansowanie projektu. Więcej o informacji o Falling Walls Lab znajduje się na stronie.

Poster Falling Lab

wpisz e-mail